PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SKLADNÍK

Do našeho týmu na pobočce Praha hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisního poradce.

Typ úvazku: práce na plný úvazek
Místo výkonu práce: Porsche Praha - Smíchov
Termín nástupu: ihned

Celý text

NÁPLŇ PRÁCE

  • Jako pracovník ve skladu dílů a příslušenství budete zodpovědný za logistické činnosti v souvislosti s díly a příslušenstvím k vozům renomovaných značek.
  • Vaším úkolem bude, aby pracovníci v dílně měli včas správné náhradní díly a příslušenství pro efektivní splnění zakázky.
  • Rovněž budete komunikovat s dodavateli a zákazníky.

NABÍZÍME

  • Skvělé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotované závodní stravování
  • Multisport kartu
  • Zvýhodněný tel. tarif
  • Firemní akce několikrát do roka
  • Možnost jazykových kurzů
  • Školení
  • Báječný kolektiv
  • Hezké pracovní prostředí

OČEKÁVÁME

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Samostatnost, pečlivost, poctivost, svědomitost
  • Komunikativní dovednosti
  • Chuť učit se novým věcem
  • Orientaci na kvalitu a dodržování termínů
  • Ochota vyhovět zákazníkovi
  • Povědomí o náhradních dílech a příslušenství
  • Řidičské oprávnění sk. B

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na  daniela.kmonickova@porche.cz

ROZJEĎTE TO U NÁS!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?